Klimatyzacja Elniko

Myślisz o nowoczesnym, ekologicznym i ekonomicznym źródle ogrzewania swojego domu? pompa ciepła to wybór, który łączy w sobie te trzy rzeczy.

Pompy ciepła coraz częściej stają się alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania a w nowobudowanych domach są już niemal standardem. Wysoka efektywność energetyczna, oraz niskie zużycie energii elektrycznej w połączeniu z wygodą użytkowania stawiają pompy ciepłą w czołówce ekologicznych źródeł ciepła.

 

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne akredytacje, oraz uprawnienia do montażu pomp ciepła typu monoblok czy split nastepujacych producentów: Panasonic, Hewalex, Innova, Hitachi, Kołton, Kaisai, York, Mitsubishi, Rotenso

 

 

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę pomp ciepła różnych producentów co daje nam możliwość jak najlepszego doboru spersonalizowanej oferty do Państwa potrzeb. Montujemy pompy ciepła zarówno w istniejących budynkach jak i nowopowstających.

Interesuje Cię bezpłatna wycena oraz dobór pompy ciepła zadzwoń +48 888-602-587 lub napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego